میکروسمنت تک جزیی: میکروسمنت از جمله پوشش های کاربردی است که این روزها در نمای داخلی و خارجی ساختمان کاربرد بسیاری پیدا کرده است و از متریال های اصلی آن سیمان می باشد و برای آن که سیمان، قدرت لازم را پیدا کند و مقاومت لازم را در برابر عوامل محیطی به دست آورد به آن افزودنی های مخلفی از قبیل رزین اضافه می شود، این امر موجب می شود که محصول فوق جذابیت و کارایی بالایی پیدا کند.

میکروسمنت تک جزیی | نمای مدرن | شیمی ساختمان عاج

ما در این نوشتار در تلاش هستیم شما را با میکروسمنت تک جزیی آشنا کنیم و اطلاعاتی را در ارتباط با این پوشش پرطرفدار با شما کاربران عزیز در میان بگذاریم.

اگر به دنبال پوششی جدید و زیبا برای قسمت های مختلف ساختمان خود هستید این مقاله را از دست ندهید.

اطلاعاتی در ارتباط با میکروسمنت تک جزیی

میکروسمنت تک جزیی از جمله پوشش های پرطرفدار برای بسیاری از قسمت های ساختمان است که حالتی پودری داشته و از مواد تشکیل دهنده اصلی آن می توان به رزین اشاره کرد که مقاومت بسیاری را برای آن به ارمغان آورده است و استحکام آن را در برابر فشار و ضربه به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

با توجه به رنگ دانه های شیمیایی و معدنی که برای این محصول استفاده شده است تنوع رنگی بالایی دارد و این امتیاز را برای شما به ارمغان می آورد که بدون محدودیت رنگ موردنظر را انتخاب کنید.

بارزترین ویژگی های میکروسمنت تک جزیی

از بارزترین ویژگی هایی که موجب محبوبیت میکروسمنت تک جزیی در مقایسه با دیگر پوشش ها شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

قدرت کششی بالا

از مهم ترین دلایل استفاده از پوشش میکروسمنت عاج می توان به سطح کششی بالای آن اشاره کرد که موجب شده است از این پوشش برای دیوار، سقف و کف ساختمان استفاده کنند، سطح کششی موجب شده است که پوشش فوق دچار ترک خوردگی نشود و طول عمر بالایی داشته باشد.

عدم درز

یکی دیگر از مزایای استفاده از پوشش میکروسمنت تک جزیی، می توان به اجرای این پوشش اشاره کرد که می تواند بر روی سطح مورد نظر حالتی یک نواخت و صاف بدون درز داشته باشد و برای کار کردن با آن نیاز با ابزار و ماشین الات تخصصی نیست و فردی که این پوشش را اجرا می کند برای آن از یک ماله استفاده می کند.

این ویژگی موجب شده است که میزان تجمع آلودگی در این سطح به میزان چشمگیری کاهش پیدا کند و برای محیط هایی که نظافت حرف اول را می زند گزینه ای مناسب باشد چرا سطح فوق بدون درز است.

عدم نفوذ نم و رطوبت

وجود رزین و دیگر افزودنی هایی که به این محصول اضافه شده است مانع از نفوذ آب و رطوبت به داخل سطح مورد نظر می شود و به جرات می توان گفت که میکروسمنت تک جزیی عایق مناسبی در برابر رطوبت و نم دارد.

قابلیت اجرا بر روی سطوح مختلف

از دیگر ویژگی های این پوشش کاربردی می توان به قابلیت اجرای این پوشش بر روی سطوح مختلف اشاره کرد به همین دلیل گزینه ای مناسب برای بازسازی و نوسازی به شمار می آید.

سرعت بالای کار

از مهم ترین ویژگی های اجرای این پوشش می توان به سرعت بالای انجام کار اشاره کرد.

آیا استفاده از میکروسمنت تک جزیی برای پوشش ساختمان گزینه ای مناسب به شمار می آید؟

استفاده از میکروسمنت تک جزیی به نوع پروژه شماو شرایط سطح مورد بستگی دارد، شما کاربران عزیز می توانید برای اطلاعات بیشتر در این باره با شماره هایی که در انتهای مقاله درج شده است ارتباط برقرار کنید و اطلاعات لازم را در این باره به دست بیاورید.

لازم به ذکر است که شما کاربران عزیز برای اجرای این پوشش تنها به آب نیاز دارید و کافی است پودر میکروسمنت را با آب مخلوط کنید سطح فوق را با کمک آن پوشش دهید.

اگر فضای شما دنج و جمع و جور است استفاده از پوشش تک جزیی گزینه ای مناسب برای شما به حساب می آید.

برای استفاده از این پوشش کافی است یک لایه نازک از پوشش را بر روی سطح کاشی یا دیگر سطوح موردنظر پخش کنید.

سخن پایانی

میکروسمنت تک جزیی از پوشش های پرکاربرد برای نمای داخلی به شمار می آید که می تواند زیبایی بسیاری را برای محیط شما به ارمغان بیاورد.