چسب معمولی میکروسمنت
چسب ضد آب میکروسمنت
چسب ویژه میکروسمنت

پرایمر میکروسمنت: پرایمر میکروسمنت چیست؟ چه کارایی دارد؟ موارد استفاده از این زیرساز چیست؟ آیا این ‏محصول مدل های مختلفی دارد؟ موارد گفته شده تنها بخشی از سوالاتی است که برای افراد به وجود می آید و ما در این نوشتار در تلاش هستیم اطلاعاتی را در ارتباط با پرایمر میکروسمنت با شما کاربران عزیز در میان بگذاریم. باما همراه باشید.

پرایمر میکروسمنت | طراحی نمای مدرن | شیمی ساختمان عاج 

پرایمر میکروسمنت، از جمله مصالحی است که در زمان آماده سازی سطح مورد نظر بیشترین کاربرد و استفاده را دارد و با کمک آن می توان زیرسازی و آماده سازی های لازم را برای بازسازی و نوسازی یک محیط انجام داد.

در واقع این محصول با توجه به ساختار ویژه ای که دارد می تواند سطحی صاف و یکدست را برای شما به همراه بیاورد و هرگونه مشکلی که در قسمت های زیرین وجود دارد را با بهترین شکل ممکن برطرف نماید و از همه مهم تر این که می تواند چسبندگی بیشتری را برای نمای شما به وجود بیاورد و ماندگاری بیشتری برای کار شما به همراه ببخشد.

همان طور که در مقاله های پیشین که در ارتباط با میکروسمنت نگارش کردیم این محصول کاربردی قابلیت اجرا بر روی انواع سطوح مختلف را دارد و می تواند ظاهری زیبا را برای محیط شما به ارمغان بیاورد.

شیمی ساختمان عاج

بهتر است که به این نکته توجه داشته باشید که پرایمر میکروسمنت از مهم ترین مراحل اجرای میکروسمنت به شمار می آید چرا که می تواند نواقص و مشکلاتی که در قسمت های زیرین وجود دارد را از بین ببرد و در نهایت کیفیت کار شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

کاربرد پرایمر میکروسمنت

با توجه به مطالب عنوان شده می توان به این نتیجه رسید که پرایمر میکروسمنت از مهم ترین قسمت ها برای اجرای این پوشش به حساب می آید که می تواند کشش سطحی و چسبندگی بالایی را برای لایه های زیرین به وجود بیاورد و طول عمر بیشتری را برای آن هدیه دهد.

مدل های مختلف پرایمر میکروسمنت

پرایمری که در صنعت معماری و دکوراسیون استفاده می

 شود مدل های مختلفی دارد و هر کدام از آن ها برای امور خاصی کاربرد دارد از این رو شناخت این محصول و اطلاع

 از مدل های متنوع آن می تواند به شما در انجام پوشش میکروسمنت کمک کند.

ما در ادامه شما را با مدل های متنوع این محصول آشنا خواهیم کرد که شما دوستان عزیز با شناخت بهتری پرایمر مورد نظر را برای زیرسازی انتخاب کنید.

پرایمر رنگ

اگر قصد دارید دیواری های ساختمان را رنگ آمیزی کنید باید به جنس رنگ و سطح زیرین دیوار خود توجه داشته باشید و یا زمانی که تمایل دارید که رنگ دیوار خود را به کل عوض کنید و ظاهر جدید را برای آن به ارمغان بیاوید لازم است که از پرایمر زیرسازی مخصوص رنگ کمک بگیرید چرا که بدون کمک گرفتن از این محصول امکان تغییر رنگ با آن شدت وجود ندارد.

پرایمر دیوار خشک

برخی از دیوارها حالتی متخلل دارند و هرچقدر که آن ها را رنگ کنید برخی از قسمت های دیوار رنگ را پس می زنند و رنگ را به خود نمی گیرند و یا در برخی مواقع به دلیل بتونه کاری یا ایجاد اتصالات ممکن است سطحی یکدست نداشته باشید و کیفیت نهایی کار شما آنچنان که باید رضایت بخش نباشد در این مواقع استفاده از پرایمر می تواند زیرسازی خوبی برای دیوار شما باید و آمادگی لازم را برای انجام هرگونه رنگ کاری به دست بیاورد.

پرایمر باندینگ

این نوع پرایمر بیشترین کاربرد را برای سطوح صیقلی دارد و می تواند جسبندگی بالایی را برای سطوح صاف و صیقلی به وجود آورد.

پرایمر چوب

رنگ آمیزی و پوشاندن سطوح چوبی کار بسیار سختی است و این امر زمانی که چوب هیچگونه عملیاتی بر روی آن انجام نشده است و به اصطلاح خام است سخت تر می شود و همین امر ایجاب می کند که قبل از انجام هرگونه عملیاتی از پرایمر مخصوص چوب کمک بگیرید.

برای زیرسازی به چندلایه پرایمر نیاز است؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است به سطح زیرین کار خود توجه کنید و هرچه سطح فوق مشکلات و ناهمواری های بیشتری داشته باشد به طبع به تعداد لایه های بیشتری نیاز دارد.

سخن پایانی

شما کاربران عزیز جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.