میکروسمنت چیست ؟

افزودنی و رنگ‌دانه‌های معدنی است که به دلیل چسبندگی زیاد می‌تواند بر روی بسیاری از سطوح عمودی و افقی اعمال شود. این پوشش ساختمانی کاملاً متفاوت و متمایز است؛ زیرا مستقیماً می‌تواند بر روی سطح موجود اعم از کاشی، گچ، تخته، کاشی کف، سنگ مرمر، سرامیک یا گچ و بسیاری دیگر از سطوح اعمال شود. در حقیقت با استفاده از میکروسمنت تنها با ضخامت ۳ میلی‌متر به راحتی و به ‌سرعت می‌توانید فضای مورد نظر خود را بازسازی کنید. میکروسمنت، پوششی پیشرفته، بدون درز و مناسب برای فضاهای بیرونی و داخلی است. میکروسمنت می‌تواند روی کف، دیوار، پله، سقف، استخر و حتی مبلمان اجرا شود. تنوع اجرای آن منجر به حضور روزافزون آن در بازسازی و نوسازی خانه‌های شخصی و همچنین اماکن تجاری و سطوح بزرگ مانند مراکز ورزشی، ساختمان‌های صنعتی، هتل‌ها و رستوران‌ها شده است. به دلیل بافت و تکسچرهای مختلف (سخت و نرم) و همچنین طیف گسترده‌ رنگ‌های میکروسمنت، می توانید فضایی منحصربه‌فرد و لوکس را با استفاده از این پوشش دکوراتیو ایجاد نمایید. میکروسمنت ما از مواد معدنی و افزودنی ممتاز و درجه یک تهیه میشود و برای تولید این محصول از فرمول ها ی ویژه استفاده میشود و ازبهترین متخصصین ایرانی و خارجی بهره می‌گیرد.

میکروسمنت پودری بهتره یا خمیری؟

قطعا پودری بهتر است به دلیل اینکه در میکروسمنت پودری مواد طبیعی بیشتری استفاده میشود و دارای افزودنی کناری و همچنین ماندگاری بیشتر و زیبایی بهتری را به همراه دارد. 

در میکروسمنت خمیری بیشتر نما داخل کار میشود و اکثر مجری های تازه کار از این روش استفاده میکنند و همچنین میکروسمنت پودری هم برای نما داخل کاربرد دارد. در میکروسمنت خمیری عامل چسبندگی بر پایه رزین با فیلر های طبیعی میباشد ، اما میکروسمنت پودری بر پایه سیمان با انواع پودرهای طبیعی میباشد در نتیجه میکروسمنت پودری هم کیفیت خوبی دارد (بستگی به تولید کننده و مواد مصرفی تولید کننده دارد ) هم قیمت مناسب تری دارد.

چطور میتونیم محصول عاج رو تهیه کنیم ؟

با تماس با واحد فروش و یا نزدیک ترین نمایندگی به استان و یا شهرتون میتوانید محصولات عاج را خریداری نمایید و نیز میتوانید از واحد فنی و اجرایی این شرکت جهت اجرای پروژه های خود استفاده نمایید.

فرق میکروسمنت شما با سایر میکروسمنت های تو بازار تو چیه؟

میکروسمنت یکی از اصلی ترین محصولات شرکت ما میباشد که تحقیقات و آزمایشات زیادی در مورد این محصول انجام شده و همچنین با توجه به اینکه میکروسمنت پودری عمدتا از مواد معدنی داخل کشور تامین میشود و شناخت معادن مناسب جهت تولید میکروسمنت یک علم و هنر بخصوص مهندسین شرکت عاج میباشد و اصلی ترین فرق ما با شرکت های دیگر در این ریز بینی ها در انتخابات و حساسیت های خرج شده در فرآیند تولید و کیفیت مواد اولیه میباشد که کیفیت محصول را بالا میبرد.

فرصت همکاری با شرکت شما وجود داره ؟

شرکت عاج یه هلدینگ متونع در موضوعات مختلف از جمله تولیدات مصالح ساختمانی، پروژه های عمرانی ،صادرات و واردات .فرصت همکاری با ما در سطوح مختلف از جمله اعطای نمایندگی و یا عاملیت فروش در داخل و یا خارج از کشور میباشد پیشنهادات کاری خود برا برای ما ارسال کنید و بدیهی است این پیشنهادات برای ما ارزشمند است

آیا میکروسمنت یک متریال لوکس و گرون به حساب میاد؟

ميكروسمنت به‌عنوان یک انتخاب برتر برای کف، دیوارها و حمام محسوب می‌شود و به طور طبیعی هزینه بیشتری نسبت به سایر گزینه‌های موجود دارد.

اگر بودجه محور هستید و به هزینه‌ها حساس، گزینه‌های مواد دیگری نیز وجود خواهد داشت که ممکن است برای پروژه شما مناسب‌تر باشد. مواد اولیه خاص و متفاوت و فرآوری آنها، همراه با هزينه برخي اقلام هزینه حمل‌ونقل، همگی جمع می‌شوند و در قیمت میکروسمنت لحاظ می‌شوند. همچنین، ازآنجایی‌که این محصول یک محصول تخصصی است و چندان مناسب بازار D.I.Y نیست، هزينه آن هم براي افراد صرفه‌جو قدري بالا است.