میکروسمنت آج

1
Microcement outdoors

میکروسمنت نما

میکروسمنت دیوار پوششی نهایی و دکوراتیو است که با توجه به تنوع رنگ و طرح و همچنین مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار بالا، متریالی بسیار مناسب برای پوشش دیوارهای داخلی، نما، استخر، کف محوطه و حیاط به شمار می آید. پوشش دیوار میکروسمنت قابلیت اجرا در محل های پر تردد و تقریبا تمامی سطوح را دارد.
 
2
Microcement flooring

میکروسمنت کف

میکروسمنت پوششی است که می تواند روی کف آشپزخانه، کف حمام، سرویس و کف تراس و ...اجرا شود. پوشش میکروسمنت به صورت یکپارچه و بدون درز،اجرای یکنواخت حاصل می گردد. خوردگی ناشی از مواد شیمیایی تمیز کننده را ندارد. منجر به تسهیل درعملیات ضد عفونی و میکروب ضدایی کف می گردد.
 
3
Microcement pools,

میکروسمنت استخر

میکروسمنت استخر به شما این امکان را می دهد که در کنار مقاوت، تداوم و کیفیت پوشش استخر، زیبایی، لوکس بودن و امنیت را نیز در استخر خود اعمال کنید. این پوشش مزایای زیادی دارد که آن را برای استخرهای شنا و جکوزی محبوب می کند و این امکان را می دهد که آن ها چیزی بیشتر از یک حوض یا استخر معمولی باشند. 
 
4
Microcement Walls

میکروسمنت دیوار داخلی

میکروسمنت دیوار داخلی یک دیوارپوش زیبا، مدرن و در عین حال کارآمد و بادوام است. تنوع، دوام و سهولت کاربرد دیوارپوش میکروسمنت باعث می‌شود که به عنوان یک پوشش عالی برای تکمیل دیوارهای داخلی و خارجی، انتخاب شود. میکروسمنت بافتی ظریف، ظاهری صاف ایجاد می‌کند و آن را به انتخابی جذاب برای طراحان داخلی تبدیل می‌کند.
 

مقالات

به جهت کسب اطلاعات بیشتر مقالات زیر را مطالعه نمایید.